February 2018

jealous bitch

25. february 2018 at 20:39 | Kai. |  about me
Žárlivost. Říká se, že ten kdo nežárlí, nemiluje. Že žárlivost je projevem toho, že vám na druhé osobě záleží. Projevem toho, že se bojíte, že byste o ni mohli přijít. Na druhé straně příliš velká žárlivost dokáže vztah dokonale zničit. Člověk si připadá kontrolovaný na každém kroku. Připadá mu, že mu ta druhá osoba nevěří. Ale to nemusí být vždy pravda, ikdyž to tak na první pohled může vypadat..

Když si představím sama sebe, mám chuť si jednu vlepit. Žárlivost je pro mě dost známé slovo, bohužel. Pokud máte někoho opravdu rádi, ale te člověk vás dost zklamal, je těžké se z toho jen tak oklepat a žít dál, jako by se nikdy nic nestalo. Pokud vás někdo jednou podrazil, prostě se bojíte, že se to stane znovu. A to je přesně ten důvod mojí žárlivosti. Žárlím, protože mám strach. Strach, že přijdu o někoho koho miluji. Moje žárlivost je zaměřená na všechny, které se kolem něho motají, což mě celkem děsí.

Nikdy jsem nežárlila, tak nevím proč zrovna teď musím. Nemůžu říct, že bych mu nevěřila. Věřím. Ale problém je v tom, že nevěřím sama sobě. Nechápu jak může být se mnou, když ony je tak krásné, vtipné, zajímavé. A já jsem nudná, obyčejná a není na mně nic úžasnýho. Nechápu proč si vybral mě a ne je. Mám strach, že si uvědomí, že udělal chybu. Proto žárlím.

Chybí mi sebevědomí a to je ten můj problém. Myslím si, že to je důvod žárlení u hodně lidí. Kolikrát nemusí být chyba v té druhé osobě, ale v tom člověku samotném. Neuvědomujeme si, že druhá osoba nás má vážně ráda, že pro ni jsme dokonalí. Kdybych měla aspoň nějaké sebevědomí, možná bych si něco takového uvědomila a nežárlila už tak moc. Ale to bych potom nebyla já.